Projekt IQ-arius – Nowa wartość na internecie!

iqariusProjekt-IQ-arius to nowa wartość na Internecie. To zarodek wielkiej inicjatywy. Portal Promocyjny. Super-wortal – matka i ojciec portali tematycznych, dedykowanych stron osobistych, ekonomicznych sklepów internetowych (e-comerce) oraz serwisów ogłoszeniowych. Początkowo znany był pod nazwą IQ-arius internautyczny.  Od czasu zaistnienia w sieci, rozrósł się do rozmiarów Projektu.

Jednym z najważniejszych elementów promocyjnych nowych stron internetowych tworzonych w Projekcie IQ-arius jest inteligentna forma wielowarstwowej promocji opartej na strukturach zaimplementowanych w system Projektu. Brzmi to bardzo skomplikowanie ale bardzo proste do wyjaśnienia. Zasadą naszego sukcesu jest  nieustanna, systematyczna praca i konsekwentny wysiłek. Wychodzimy z założenia, że nie istnieje żadnaj magiczna reguła i nic się samo nie zrobi.

Nasz Projekt nie ma nic wspólnego z, prostackim katalogowaniem jakich tysiące możecie znaleźć na internecie. To majstersztyk technologii SEO. Jednym z naszych początkowych działań była internetowa akcja mająca na celu promocję warszawskiego „sklepu Befsztyk” sprzedającego wędliny poprzez internet. Wciąż jeszcze można sprawdzić jak łatwo wyszukuje się ten mały, lokalny biznes we wszystkich znaczących wyszukiwarkach dzięki (między innymi) wprowadzeniu go w system Projektu IQ-arius. Przykład ten to tylko jeden z elementów naszego systemu. Cała złożoność promocji internetowej podlegała procesowi ciągłej i naturalnej ewolucji.

Z naszym zespołem współpracuje wielu utalentowanych grafików, którzy potrafią przekształcić każdą ideę wykrystalizowaną w głowie klienta w „sprzedawalny” internetowy przekaz. Potencjalny Kliencie, musisz wiedzieć, że tylko inteligentny Webdesign potrafi oddać unikalny charakter Twojej firmy i opowiedzieć Twoim klientom coś więcej niż przekażą słowa.

Jesteśmy w stanie zaprezentować całą kolekcję nowych rozwiązań i zastosowań przydatnych w rozpropagowaniu Twojego małego (nawet jednoosobowego) biznesu. Jeśli masz ochotę potrafimy uruchomić dla Ciebie nawet stronę internetową z efektami trójwymiarowymi. Mamy całą masę praktycznych, gotowych do pokazania, nowatorskich projektów i jeszcze więcej pomysłów na przyszłość.

Właśnie Internet jest doskonałą metodą propagowania małych i średnich firm, których nie stać na drogą reklamę. Projekt IQ-arius zapewnia również ekonomiczny hosting stron internetowych. Jest to szczególnie ważne dla drobnych przedsiębiorców. Do pakietu dorzucamy ekonomiczny Webdesign a polecamy również atrakcyjne wersje sklepów internetowych będących praktycznym ukoronowaniem malej komercji.

Budowanie pozycji IQ-arius’a rozpoczęte zostało bez kampanii reklamowych. Wszystko co osiągnęliśmy w rankingu internautycznym osiągnięte zostało poprzez wytężoną pracę i dzięki pomocy ludzi którzy nam zaufali. Jak do tej  pory nie użyliśmy ani jednego płatnego linka sponsorowanego i nie zmuszaliśmy nikogo do logowania się na naszym serwisie. Nie używaliśmy pływających reklam i innych denerwujących tricków komercyjnych.

Dzięki takiemu podejściu do sprawy, na konkretnych przykładach, możemy pokazać wszystkim niedowiarkom jak wytężoną i uporczywą pracą dochodzi się do sukcesu. Nie wierzcie „czarodziejom”. Każda nowo powstała strona internetowa, nie wiadomo jak drogo zapłacona, w momencie  odpalenia i pierwszego zindeksowania będzie na niskiej pozycji. Takie są  prawidła Internetu.  Nie liczcie na cuda. Samo się nic nie zrobi. Dzięki naszemu Projektowi przekonacie się naocznie jak nasz wypróbowany system antyineksacji relatywnej będzie pracował  na waszą korzyść. Będziecie mogli każdego dnia sprawdzać jak rośnie popularność waszej strony na serwisie Alexa.com.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s